Sala bankietowa

Nasza sala bankietowa to elegancka przestrzeń w prestiżowym budynku Dworu Artusa, stworzona z myślą o spotkaniach rodzinnych i biznesowych, które wymagają wyjątkowego otoczenia.

Nasz zespół, pełen profesjonalizmu i wyczucia estetyki, doskonale rozumie, że każde wydarzenie ma swoją indywidualną wymowę. Dlatego też podejdziemy do Państwa oczekiwań w sposób spersonalizowany. Oferujemy wsparcie w doborze menu i z przyjemnością zajmiemy się dekoracją przestrzeni, dopasowując ją do charakteru okazji.

Nasza sala bankietowa, pomieści do 45 osób oraz zapewni Państwu komfort i intymność. Klimatyzowana przestrzeń pozwoli cieszyć się wydarzeniem w pełnej wygodzie zaś odrębny system nagłośnienia zapewnia doskonałą jakość dźwięku.

Serdecznie zapraszamy do dokonania rezerwacji pod nr telefonu: 883 117 711. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz pomożemy w organizacji każdego szczegółu.

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej restauracjaluizjana.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.