Kontakt

BBQ & Vegan, Toruń

Zapraszamy do BBQ& VEGAN by Luizjana, położonej w historycznym sercu Torunia, przy malowniczej ulicy Mostowej. Nasza restauracja serwuje wyśmienite dania mięsne oraz wegańskie. Naszym Gościom zapewniamy 34 wygodne miejsca w elegancko urządzonym wnętrzu oraz możliwość relaksu w naszym urokliwym ogródku, dostępnym w sezonie letnim.
adres: ul. Mostowa 10, 87-100 Toruń
telefon: +48 790 220 210
e-mail: mostowa@restauracjaluizjana.pl
Godziny otwarcia:
poniedziałek-czwartek 12:00-22:00
piątek-sobota 12:00-23:00
niedziela 12:00-21:00

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej restauracjaluizjana.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.