Imprezy okolicznościowe

W naszej restauracji oferujemy możliwość organizacji wyjątkowych wydarzeń okolicznościowych, zarówno o charakterze rodzinnym, jak i biznesowym. Nasz zespół, pełen profesjonalizmu i wyczucia estetyki, doskonale rozumie, że każde tego typu wydarzenie ma swoją indywidualną wymowę. Dlatego też podejdziemy do Państwa oczekiwań w sposób spersonalizowany. Oferujemy pełne wsparcie w doborze menu, dbając o najwyższą jakość i świeżość produktów. Ponadto, z przyjemnością zajmiemy się dekoracją stołu, dopasowując ją do charakteru okazji.

Serdecznie zapraszamy do dokonania rezerwacji pod nr telefonu: 666 656 868. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz pomożemy w organizacji każdego szczegółu.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej restauracjaluizjana.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.