pl en

ZamknijW tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do jego poprawnego działania. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

tagline / smak Nowego Orleanu

O restauracji

Restauracja Luizjana powstała z pasji do jedzenia i miłości do Nowego Orleanu, gdzie na odkrywaniu wyjątkowych smaków kuchni kreolskiej upłynęło nam siedem lat.

Po powrocie z południa Stanów Zjednoczonych zaraziliśmy swoją pasją znajomych i wspólnymi siłami tworzymy miejsca, których klimat wiernie oddaje ducha Nowego Orleanu. To położone w delcie Missisipi miasto, znane jest na całym świecie z doskonałej muzyki jazzowej i wyśmienitego jedzenia. Pierwsza Restauracja Luizjana powstała w Toruniu w 2012 roku.

W naszych restauracjach znajdziecie Państwo dania luizjańskiej kuchni kreolskiej, która łączy w sobie najlepsze aspekty kuchni francuskiej, karaibskiej, afrykańskiej oraz kuchni południa Stanów Zjednoczonych, w tym sezonowane steki ze szlachetnych ras mięsnych. Menu Luizjany powstaje pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni specjalizującego się w kuchni kreolskiej. Do wielu potraw używamy charakterystycznej, bardzo aromatycznej przyprawy kreolskiej - blackening, przygotowywanej przez nas na miejscu z 10 różnych ziół. Do naszych potraw wykorzystywane są najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane, świeże produkty, które pochodzą od sprawdzonych i zaufanych dostawców.

Życzymy smacznego!

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR S.A.

Chcesz poczuć smak kuchni kreolskiej? Zapraszamy do toruńskiej lub bydgoskiej Restauracji Luizjana na smaczne lunche, obiady i kolacje w klimatycznych wnętrzach i przy nastrojowej nowoorleańskiej muzyce.

+48 790 220 210+48 883 117 711Toruń, Mostowa 10Toruń, Dwór Artusa
+48 666 656 868Bydgoszcz, Długa 27