pl en

ZamknijW tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do jego poprawnego działania. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

tagline / smak Nowego Orleanu

O restauracji

Restauracja Luizjana pojawiła się na kulinarnej mapie Torunia w 2012 roku. Po powrocie z południa Stanów Zjednoczonych, gdzie na odkrywaniu wyjątkowych smaków kuchni kreolskiej upłynęło nam siedem lat, zaraziliśmy swoją pasją znajomych. Wspólnymi siłami stworzyliśmy w sercu Torunia miejsce, którego klimat wiernie oddaje ducha Nowego Orleanu. To położone w delcie Missisipi miasto znane jest na całym świecie z doskonałej muzyki jazzowej i wyśmienitego jedzenia.

W naszej restauracji znajdziecie Państwo dania luizjańskiej kuchni kreolskiej, która łączy w sobie najlepsze aspekty kuchni francuskiej, włoskiej, karaibskiej, afrykańskiej oraz kuchni południa Stanów Zjednoczonych. Menu Luizjany powstaje pod okiem doświadczonego szefa kuchni specjalizującego się w kuchni kreolskiej. Do wielu potraw używamy charakterystycznej, bardzo aromatycznej przyprawy blackening przygotowywanej przez nas na miejscu z mieszanki 10 różnych ziół. Do naszych potraw wykorzystywane są najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane, świeże produkty, które pochodzą od sprawdzonych i zaufanych dostawców.

Restauracja Luizjana oferuje 35 miejsc w dwóch salach i 21 w letnim ogródku. W naszych wnętrzach, przy dobrej muzyce poczujecie Państwo klimat Nowego Orleanu - jednego z najciekawszych miejsc na świecie. Poza tym nasza "czujna" załoga oferuje najwyższą jakość obsługi i zawsze służy pomocą w wyborze dań i informacją na temat składników.

Zapraszamy Państwa na pyszne lunche, obiady a także na niezapomniane kolacje i oczywiście życzymy smacznego.

Chcesz poczuć smak kuchni kreolskiej? Zapraszamy do toruńskiej Restauracji Luizjana na smaczne lunche, obiady i kolacje w klimatycznych wnętrzach i przy nastrojowej nowoorleańskiej muzyce.

+48 790 220 210+48 666 656 868ToruńBydgoszcz